KSIĄŻKA „DANIA DLA DZIECI" View larger

KSIĄŻKA „DANIA DLA DZIECI"

New product

£12

More info

„Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia” to książka z przepisami na Thermomix® dla najmłodszych.

TM6TM5

Książka „Dania dla dzieci" szczegóły

Książka „Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia” jest zwięzłym poradnikiem na temat żywienia maluchów od narodzin do drugich urodzin i bogatym źródłem informacji dla tych rodziców, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki dla swoich dzieci.
Opatrzona wstępem specjalisty pediatry gastroenterologa zawiera blisko 80 przepisów odpowiednich, by rozpocząć żywienie uzupełniające (wiek od 4 do 6 miesięcy) i stopniowo rozszerzać dietę (od 10 do 24 miesiąca). W osobnych rozdziałach zebrano przepisy na zdrowe przekąski, desery oraz lody i sorbety dla dzieci. Przy każdym przepisie zamieszczono wskazówki ułatwiające jego przygotowanie oraz informacje na temat wartości odżywczych dania. Świat dziecięcych kulinariów nie musi być nudny. Rodzice nie tylko dowiedzą się jak prawidłowo zbilansować posiłki dla malucha, ale także znajdą w książce inspiracje na ciekawe i smaczne dania.
Przepisy zostały dostosowane do funkcji urządzenia Thermomix® umożliwiającego m.in. łatwe i szybkie rozdrabnianie składników oraz gotowanie na parze. Autorzy opracowali przepisy zgodnie z aktualną i rzetelną wiedzą, opartą o wyniki najnowszych badań naukowych i aktualne zalecenia polskich pediatrów.

  • Jedzenie dla dzieci
  • 80 przepisów

MENU

Żywienie od 4. miesiąca życia

Żywienie od 6. miesiąca życia

Żywienie od 10. miesiąca życia

ZERKNIJ DO WNĘTRZA KSIĄŻKI